י.גרינגראס שיווק (1994) בע"מ הינה חברה יבואנית ותיקה הנוסדה בשנת 1994, כאשר את ניסיונה הרב כבר צברה החל משנות ה-50. החברה הוקמה על ידי יצחק גרינגראס ומאז ועד היום מעניקה פתרונות ייבוא ושיווק מוצרי קירור מהטובים בעולם הישר אל לקוחותינו בארץ.

חברת י.גרינגראס מספקת מענה מקצועי של פתרונות ומוצרי קירור לטובת שינוע מוצרי מזון, תרופות וחומרים רגישים למגוון רחב של תעשיות, ביניהם: תעשיית המזון, רפואה, צבא, מוסדות ומספקת מענה ופתרונות מקצועיים גם עבור לקוחות פרטיים.

החברה מייצגת מגוון ומציעה מוצרים מובילים של החברות המתקדמות ביותר באירופה ובעולם, מעולמות הקירור, ביניהן חברות ומותגים כמו:  PELIBIO THERMAL ,WAECO, COLDTAINER, EUROENGEL, DOMETIC ועוד.

כחלק מערכי החברה, אנו מאמינים כי אחריותינו היא לספק עבור הקהל הרחב והמגוון של לקוחותינו את הפתרונות הטובים, הבטיחותיים והמבוקרים ביותר לצורך שינוע חומרים רגישים בטמפרטורה מבוקרת.

יש ברשותינו את הכלים לשינוע תרופות, קנאביס, דמים, מזון ומוצרים נוספים הנדרשים לשינוע ממקום למקום בתנאים בהם נדרשת טמפרטורה ספציפית לשמירה על איכותם המירבית, ללא פשרות.

כמו כן, חדשנות וטכנולוגיה הינם ערכים נוספים אשר מובילים אותנו להצלחה אליה אנחנו מכוונים בכל יום מחדש ולכן מקפידים להתעדכן ולייבא מוצרי קירור מהטובים בעולם, ביניהם, בין היתר – מקררים לרכב מטעם חברת COLDTAINER המובילה בעולם ומוצרים מובילים ובעלי תו תקן מחמירים המשמשים לשינוע תרופות, מזון, קנאביס ועוד.

בין לקוחותינו נמנים תאגידים וחברות מובילות במשק, ביניהם: טבע, נובולוג, אסם, מזרח מערב, שופרסל, מד"א, חיל האוויר, משרד הביטחון, חברת מקורות, חברות הסעדה, ועוד.

המגוון הרחב של מוצרינו מונה בין היתר את מוצרי הקירור הבאים: מקררים לרכב, מקררים ליאכטות, מקררים לקראוונים, מקררים מקצועיים, מוצרי קירור רפואי, ארגזי קרח, מיניברים לבתי מלון, טרמופורטים, קלקרים לשינוע מזון חם או קר, מארזים ומקררים לשינוע מנות דם בשטח, מיכלים מבודדים ועוד.

אנו שמים לעצמנו כיעד בכל יום מאז הקמתנו, להמשיך ולהתפתח בתחום מוצרי הקירור והשינוע לחומרים רגישים בטמפרטורה מבוקרת, כך שלקוחותינו מהפרטיים ועד תעשיות הענק, יקבלו את השירות הטוב ביותר על ידי המכשור המוביל והמתקדם ביותר.