מוצר הדגל שלנו !

Coldtainer  הינה חברה אשר מייצרת מגוון  רחב של  מוצרים יחודיים ויעודיים לצורך שינוע חומרים מבוקרי טמפרטורה  . מוצרים אילו משווקים לכל העולם כולל לשוק הישראלי ומופצים על יד חברת י.גרינגראס שיווק (1994) בע"ם ,  coldtainer – Israel מה עושה את המוצרים הנ"ל כל כך מיוחדים ושונים מכל המוצרים בשוק :

1.עמידות : המקרר מיוצר כיחידה אחת בשיטת ה  Rotational molding   אשר מעניק למקרר מבנה חזק ויציב אשר מבטיח שימוש במקרר על בסיס יום יומי למשך זמן ארוך.

2. בידוד טרמי : פולי אוריטן מוקצף אשר מוזרק לתוך המקרר בלחץ ובחום גבוה אשר מעניק
למקרר מקדם בידוד מעולה K=3.28  

3. מקור מתח: המקרר ניזון ממתח ברכב 12 או 24 וולט והן ממתח ביתי באמצעות שנאי תואם.

4. יעילות ניצולת אנרגיה: צריכת אנרגיה נמוכה תודות למבנה המקרר הבידוד שלו ומערכת
הקירור/חשמל החסכנית.

5. רב גוניות: מקררים/מקפיאים מ 22 ליטר עד 915 ליטר בעלי תחומי טמפרטורה, 0-10, 10
עד -22 עד + 10, 0-30 ו 30 עד -22 מעלות. אפשרות שימוש במגוון סוגי רכב מסחרי ללא צורך לבצע שינוי מרכב, העמסה ופריקה בקלות, אפשרות שימוש ברכב גם לצורך שינוע דברים אחרים.

6. מקררים אוטונומיים: בעלי מצבר פנימי ללא צורך להתחבר למצבר הרכב, הקטנה בכמות דלק, תרומה לאיכות הסביבה.

7. שליטה ובקרה באמצעות הטלפון הנייד, אפשרות העברת מידע למדפסת לצורך קבלת דו"ח טמפרטורה.

8. תקנים אירופאיים לשינוע חומרים מבוקרי טמפרטורה, ATP ו  HACCP

דגם T0022

FDN/FDH

דגם T0032

FDN/FDH

דגם T0056

FDN/FDH

דגם T0082

FDN/FDH/XFDN

דגם F0140

FDN/FDH/NDN/NDH

דגם F0330

FDN/FDH/NDN/NDH

דגם F0720

FDN/FDH/NDN/NDH

דגם F0915

FDN/FDH/NDN/NDH

דגם F0760

FDN/FDH/NDN/NDH

מיכלים אוטונומים לחימום לרכב

מיכלים טרמיים אקטיביים חדשניים וחדשים לשינוע מזון חם, להובלה של מזון חם/ארוחות חמות למרחקים קצרים או ארוכים דורשת פתרונות מתאימים המאפשרים שמירת המזון בטמפרטורה מבוקרת עד ליעד או המועד לצריכת המזון.

חברת  EuroEngel/Coldtainer  תכננה ויצרה סדרה חדשה של מיכלים אקטיביים לצורך שינוע מזון חם  לחברות הסעדה, שירותי חלוקת מזון, המבטיחים שמירה על איכות המזון, איכות ובטיחות בהובלה ממקום היצור למקום האירוע.

 

שינוע המזון והפצתו עד לצריכתו, יכול להתבצע בפרקי זמן שונים, במקומות שונים ובתנאי סביבה שונים, על מנת להבטיח יעילות תהליך זה יש להקפיד על טמפרטורת המזון מעל 65 מעלות על מנת למנוע יצירת בקטריה, מיכלים אילו מבטיחים טמפרטורה של +65 עד +85 מעלות ל 8 עד 10 שעות.

האמצעים לצורך משימה זו הקיימים בשוק כוללים ארגזי קלקר למיניהם עם יכולת מוגבלת של שמירת טמפרטורה, כמוכן ישנם ארונות חימום אשר ניתן לחמם אותם במטבח טרם הובלה, אך שוב עם יכולת נמוכה של שמירת טמפרטורה נאותה על פי תקנות משרד הבריאות.

המיכלים היעודיים לשם כך של חברת Coldtainer  מצוידים לשם כך במצבר אוטונומי רב עצמה אשר מספק מתח לפעולה ל 10 שעות בממוצע כך שניתן להשתמש במיכלים אילו בהובלה לאורך זמן, במקומות אשר אין בהם מקור מתח ובאירועים.

דגם H 140

H/H-AUO

דגם H 330 AUO

דגם H 720 AUO

מקררים אוטונומים

כאשר קיימת בעיה של היעדר מקור מתח מספק, כאשר יש צורך להפעיל מקרר בתנאי שדה או באירועים, הפתרון הינו מקרר אוטונומי עצמאי בעל מצבר פריקה עמוקה עוצמתי המספק תנאי קירור או הקפאה למשך זמן לצורך שמירת המזון או כל חומר אחר מבוקר טמפרטורה. מקררים אילו ניתנים להטענת המצבר במהלך הלילה או כאשר המקרר/מקפיא אינם נמצאים בשימוש.

 

מקררים אילו מהווים פתרון ייחודי ויעיל לרכבים חשמליים המשמשים להובלת מזון וחומרים רגישים בסביבה עירונית, פחות צריכת דלק ופחות זיהום אוויר.

על ידי שימוש במקרר אוטונומי לצרכים אילו, חוסכים שוב את משקלן של פלטות הקירור  ומגדילים על ידי כך את כמות המזון המותר להובלה ברכב ספציפי.

יתרונות נוספים, אין צורך לבצע שום שינוי ברכב, אין צורך להתקין מצברים גדולים יותר ואין צורך להתקין יחידת קירור על גג הרכב וצנרת מיותרת.

חברת Coldtainer  יכולה לספק על פי דרישת הלקוח פתרונות יחודיים ומיוחדים, כמו למשל באם נדרש זמן ארוך יותר, 72 שעות, לשמירת הקירור/הקפאה, ניתן להוסיף מספר מצברים.

דגמי T0056/0082

דגם FDN/FDH-AUO

דגם F0140

NDN/NDH/FDN/FDH-AUO

דגם F0330

NDN/NDH/FDN/FDH-AUO

דגם F0720

NDN/NDH/FDN/FDH-AUO

Previous
Next

דגם F0760

NDN/NDH/FDN/FDH-AUO